نحوه ثبت سفارش ترجمه تخصصی متون، مقاله، کتاب، متون عمومی و ...


گروه ترجمه تخصصی پرنسلیت نحوه ثبت سفارش ترجمه در سایت ترجمه تخصصی پرنسلیت را بسیار ساده ، راحت و سریع طراحی کرده است. تمامی مراحل انجام ترجمه تخصصی آنلاین ، از ثبت سفارش گرفته تا برآورد قیمت ترجمه ، پرداخت هزینه ترجمه، ارجاع به مترجم و در نهایت تحویل سفارش تایپ شده ی ترجمه به‌صورت آنلاین است؛ تا محققین، اساتید و دانشجویان گرامی هرچه راحت تر متون، مقالات، کتاب و پایان نامه خود را ترجمه نمایند.
برای ثبت سفارش ترجمه کاربران گرامی ابتدا فایل ترجمه خود را جهت آپلود انتخاب کرده و سپس با وارد کردن ایمیل معتبر و ثبت سفارش و یا راه سریعتر انتخاب گزینه های ثبت سفارش با گوگل یا ثبت سفارش با یاهو سفارش خود را ثبت کنند. سپس با وارد کردن مشخصات ترجمه مد نظر خود را اعم از نوع ترجمه (ترجمه انگلیسی به فارسی/ترجمه فارسی به انگلیسی)، موضوع یا زمینه متن مدنظر، توضیحات و بخش‌های لازم برای ترجمه را تعیین می‌نمایید. در صورتی که پیش از این در سایت اقدام به ثبت سفارش ترجمه نموده‌اید، می‌توانید با وارد کردن مشخصات عبور خود و یا انتخاب گزینه های ورود با گوگل یا ورود با یاهو سفارش ترجمه خود را ثبت نماید.
پس از ثبت سفارش ترجمه، کمتر از 15 دقیقه همکاران ما در بخش پشتیبانی سفارش ترجمه شما را بررسی و پس از شمارش تعداد کلمات آن، قیمت‌گذاری سفارش ترجمه شما را انجام می شود.با اتمام فرآیند قیمت‌گذاری سفارش ترجمه در صورت درج شماره تماس صحیح توسط کاربر این امر از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد
در انتها با مراجعه به سایت ترجمه تخصصی پرنسلیت می‌توانید قیمت‌های ترجمه و زمان آماده‌سازی سفارش خود را مشاهده کرده، درصورت تمایل اقدام به پرداخت هزینه‌ی ترجمه نمایید.از این پس لازم نیست نگران مراحل بعدی ترجمه متن خود باشید! زیرا تمامی مراحل بعدی از ارجاع به مترجم متخخص رشته شما ، ترجمه و تایپ سفارش شما ، بازبینی و کنترل کیفی نهایی ترجمه و درانتها ارسال فایل‌های ترجمه برای شما همگی به صورت آنلاین صورت خواهد پذیرفت. به محضارسال سقارش برای شما ، پیامکی جهت اطلاع‌رسانی برای شما ارسال خواهد شد.


پستها و تصاویر ما در شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام

ثبت سفارش   +